Rozkład

07:30 ZŁOCIENIEC ul Czaplinecka 27 14:10
08:50 STARGARD dworzec PKS 12:40
09:30 SZCZECIN dworzec PKS 12:00
11:00 GORZÓW WLKP. PKP, Dworcowa 1 10:30
12:10 ŚWIEBODZIN DWORZEC PKP 09:00
13:00 ZIELONA GÓRA PKP, Dworcowa 27 08:30
15:00 POZNAŃ dworzec PKS ST. 13 06:30
16:15 LESZNO PKP, Dworcowa 1 05:15
18:00 WROCŁAW PKS , Dworzec tymczasowy, ul  Joanitów 04:00
19:45 OPOLE PKS, ul  1 Maja 03:00
21:00 KATOWICE PKS, Skargi 4 00:30
22:30 KRAKÓW Hotel  Sheraton,Powiśle 23:30
PRZEJŚCIE GRANICZNE – KORCZOWA
06:00

07:30

 

08:30

LWÓW

BRODY

 

DUBNO

 

 

Kuźniewicza 2

Parking przy stacji paliw OKKO

 

 

Parging przy stacji paliw WOG

16:00

14:30

 

13:40

09:30 ROWNO Dworzec Autobusowy, ul. Kijowska 40 13:00
11:00 NOWOGRAD WOŁYŃSKI Parking przy  Cafe Bar 2000 11:40
12:50 ŻYTOMIERZ Dworzec Autobusowy, ul. Kijowska 93 10:30
 14:50  KIJÓW  Dworzec Autobusowy  DACHNA 09:00
 sobota  niedziela

 ROZKŁAD WAŻNY  OD 28.04.2017